DEVA PARTİSİ'NDE ÇANAKÇIO: BU DURUM İSTİFA DEĞİL GÖREV DEĞİŞİMİ...

DEVA PARTİSİ'NDE ÇANAKÇIO: BU DURUM İSTİFA DEĞİL GÖREV DEĞİŞİMİ...

Deva Partisi İl Başkanı Mahmut Çanakçıo, Kayseri Teşkilatından istifaları " Görev değişimi" olarak nitelendirdi. KHK mağduriyetlerinin giderilmesi için sonuna kadar bu konunun takipçisi olacaklarını açıklayan Mahmut Çanakçıo, kürt, çerkes söylem ve iddialarının da asılsız olduğunu kaydetti.

DEVA PARTİSİ'NDE ÇANAKÇIO: BU DURUM İSTİFA DEĞİL GÖREV DEĞİŞİMİ...

Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Mahmut Çanakçıo ve yönetim kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ne gerçekleştirdi. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu kaydeden Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, Deva Partisi İl yönetimine başarılar diledi.

Metin Kösedağ'a gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Mahmut Çanakçıo, ilk ziyaretlerini Gazeteciler Cemiyetine yaptıklarını ifade ederek basın mensuplarının gündemle ilgili sorularını yanıtladı.

Deva Partisi İl Başkanı Mahmut Çanakçıo, Kayseri Teşkilatı'ndan istifaları " Görev değişimi" olarak nitelendirdi.

Çanakçıo " Bizde istifa diye bir şey yok. Buna yeni bir heyecan, yeni bir görev değişimi diyelim. Biz Kayseri il teşkilatı olarak görev değişimleriyle birlikte daha güçlü adımlarla yolumuza ilerliyoruz" dedi.

KHK mağduriyetlerinin giderilmesi için sonuna kadar bu konunun takipçisi olacaklarını açıklayan Mahmut Çanakçıo, kürt, çerkes söylem ve iddialarının da asılsız olduğunu kaydetti. Çanakcıo " Şimdi KHK mağdurlarını hepimiz biliyoruz. 5 yıldır ülkemizde bu sorun yaşanıyor. Savcılık kovuşturmaya gerek yok kararı vermiş hala adam işinin başına dönemiyor. Buna bir çözüm üretilmeli. Biz KHK mağdurlarının mağduriyetlerinin giderilmesi için sonuna kadar arkasında ve takipçisi olacağız" diye konuştu.

Çanakcıo, ortaya atılan kürt, çerkes sorunu söylemlerini ise kesin bir dille yalanladı.

Facebookta Paylaş