SELÇUK ÖZDAĞ’DAN KÖSEDAĞ’A ZİYARET ..

SELÇUK ÖZDAĞ’DAN  KÖSEDAĞ’A ZİYARET ..


Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’ı ziyaret etti. Metin Kösedağ, Selçuk Özdağ’a Kayseri basını hakkında bilgi verdi. 


Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarete Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Genel Başkanı Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Elvan, Gelecek Partisi il Yönetimi’nden Mehmet Zeki Kumku, Selçuk Parlak ve Hüseyin Kayaya katıldı.

Metin Kösedağ Kayseri basını hakkında bilgi vererek, “İlde günlük çıkan 4 gazetemiz var. 1 yıl önce 15 gazete 3 çatı altında birleşti.  Onun dışında 3 tane uydu yayını yapan televizyon kanalı, 4 tane karasal yayın yapan televizyon kanalı ve ayrıca da 3 tanede IP yayın yapan televizyon kanalı var. 20’nin üzerinde de internet sitesi var” dedi. 


Erken seçim 24 Kasım haftasında yapılacağını öngördüklerini belirten Selçuk Özdağ, “Bizler tüm Türkiye’yi dolaşıyoruz. Geçen yıl Genel Başkanımız ve kurucu üyelerimizle birlikte tüm Türkiye’yi gezdik. Bu yıl da yine tüm Türkiye’yi gezmeyi planlıyoruz. Yarın da İstanbul’da ünlü Türk Yazar Cengiz Dağcı’yı anacağız. Programımız çok yoğun” diye konuştu. 

Facebookta Paylaş